×
Logo
ÜRÜNLERİMİZ
İçten Simit Tank
Dıştan Simit Tank
Şamandıra Grubu
Ultra Simit Tank
Silindir Tank
Aksesuarlar
Silindir Terios
Karavan Tank
İsteğe Özel Ürün Hazırlanır
,

Kurumsal

  • CAF Şirketler Grubu bünyesinde 1996 yılından beri LPG tankları ile ekipmanlarının üretimini sürdüren SAKA, sahip olduğu kurumsal deneyimle sürekli kendini yenileyen illeri teknolojiler kullanabilen bir firmadır.

  • Türkiye'de imalat tesisleri bulunan SAKA fabrikası; kalitede, güvenilirlikte dünyanın saygın LPG Oto Tankı üreticilerinden biri kabul ediliyor. Firma kalitesini; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem belgesi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesi, ISO 3834 Kaynaklı İmalat Yeterlilik belgesi başta olmak üzere birçok belge ile tescil etmiştir.

  • LPG Tank imalatımız Avrupa Norm Standardı olan ECE R67-01 regülâsyonun gereklerine uygun sürdürmektedir. Şirketimiz; Sıralı Oto gaz Sistemi ve yeni nesil motor teknolojileri alanında yurt içi ve yurt dışındaki bayilerine hizmet veriyor.

  • SAKA çevre odaklı teknolojiyle, LPG oto tankı üretiminde sektörün ‘doğa dostu’ endüstri kurumları arasında yer almaktadır. Ürünlerimiz dünya çapında çok sayıda ülkeye satılmaktadır. SAKA’nın sağlık, eğitim, çevre ve sokak hayvanlarıyla ilgili olarak bir dizi sosyal sorumluluk projeleri bulunuyor.

Tüm hakları saklıdır. © 2022 Saka Auto Gas
Tüm hakları saklıdır. © 2022 Saka Auto Gas