KURUMSAL

Hakkımızda

LPG oto tankları üretiminde sektörün lider kuruluşları arasında yer alan SAKA 1996 yılından beri dış ve iç pazarlara yönelik üretim yapıyor. Konya’da 4 bin 500 metrekarelik kapalı alanda, imalat tesisleri bulunan SAKA fabrikası; kalitede, güvenilirlikte dünyanın saygın LPG Oto Tankı üreticilerinden biri kabul ediliyor. Firma kalitesini; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem belgesi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesi, ISO 3834 Kaynaklı İmalat Yeterlilik belgesi başta olmak üzere birçok belge ile tescil etmiştir.

LPG Tank imalatımız Avrupa Norm Standardı olan ECE R67-01 regülâsyonun gereklerine uygun sürdürmektedir. Şirketimiz; Sıralı Oto gaz Sistemi ve yeni nesil motor teknolojileri alanında yurt içi ve yurt dışındaki bayilerine hizmet veriyor.

SAKA çevre odaklı teknolojiyle, LPG oto tankı üretiminde sektörün ‘doğa dostu’ endüstri kurumları arasında yer almaktadır. Ürünlerimiz dünya çapında çok sayıda ülkeye satılmaktadır. SAKA’nın sağlık, eğitim, çevre ve sokak hayvanlarıyla ilgili olarak bir dizi sosyal sorumluluk projeleri bulunuyor. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanlığını İhsan Fırat yapmaktadır.

Vizyonumuz

Sektördeki uzun yıllar elde ettiğimiz tecrübemizle; daima kendini geliştiren, önceliği insan ve çevre olan, kaliteden ödün vermeyen, geleceğe katma değer sağlayan bir dünya markası olmak üzere yola çıktık...

Amacımız kısa bir süre içerisinde sektöründe yalnız Türkiye içinde değil, diğer dünya ülkelerini de hedef kitlesine dahil ederek insan ve çevreyi gözeten kaliteli ürünler ile ülke ekonomisine ve siz değerli müşterilerimize hizmete devam etmektir.

Misyonumuz

Değişen ve her geçen gün gelişmekte olan teknolojinin sonucu olarak, bulunduğumuz sektöre hitap eden yenilikçi uygulama ve gelişmeleri sürekli ve en iyi şekilde takip ederek, başta insana ve çevreye duyduğumuz saygı çerçevesinde, üstün kalite ve güvenliğe sahip ürünleri kullanıcılarımıza sunmak.

Bu maksatla oluşturulan AR-GE ve Kalite-Güvence birimlerimiz, güvenliği en ön planda tutarak yüksek kaliteli ürünlerin kullanıcılara sunulması amacıyla yoğun araştırmalar ve inovatif çalışmalar yapmaktadır.

Profesyonel kadromuz ile en son teknoloji kullanılarak elde edilen ürünlerimiz, firmamıza ve tescilli markalarımıza duyulan güven doğrultusunda, kalitesiyle dünya çapında yüksek bilinirliğe ve üne kavuşmuş olup, gün geçtikçe daha da çok kullanıcıya ulaşarak tanınmaya, kabul görmeye ve tercih edilmeye devam etmektedir.