• Adres
  • Kosgeb Cad. 10646 Sk. No:10 KONYA

Bize Yazın

  • +90 332 239 13 65 (pbx)

Basından

CEZAYİR’DE SAKA RÜZGARI

Cezayir’deki EQUIP AUTO fuarına katılan Türk firması SAKA ‘nın standını ziyaret eden Türkiye’nin Cezayir Büyükelçisi Ahinur Özdemir Göktaş “Şirketlerimizin Dünya ile rekabette gösterdikleri performanstan gurur duyuyoruz “dedi.

LPG tankı üretiminde Türkiye’nin sayılı firmaları arasında yer alan İzmir merkezli SAKA, Cezayir’deki EQUIP AUTO fuarına katıldı. Dünya devlerinin üstün teknoloji ve kalite yarışına girdiği fuarda, SAKA standını ziyaret eden Türkiye’nin Cezayir Büyükelçisi Ahinur Özdemir Göktaş “Şirketlerimizin global rekabette gösterdikleri performanstan gurur duyuyoruz “dedi.

Türkiye’nin Cezayir Büyükelçisi Ahinur Özdemir Göktaş ile ticari ataşe yetkililerine bilgi veren SAKA Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Fırat, firmanın onlarca ülkeye LPG tankı ihracatı gerçekleştirdiğini belirterek “Konya’daki fabrikamızda ürettiğimiz ileri teknoloji LPG tanklarının çok sayıda ülkeye ihracatını yapıyoruz. Bu önemli fuarda mutlaka bulunmamız gerekiyordu. Ülkemizin bir ihracat hedefi var. İnşallah bu süreci hep birlikte fedakarlıklar yaparak aşarız. “dedi.

BÜYÜKELÇİ GÖKTAŞ “FİRMALARIMIZLA GURUR DUYUYORUZ”

Türkiye’nin Cezayir Büyükelçisi Ahinur Özdemir Göktaş’ta Cezayir’de yatırım yapacak, ihracat hedefleri, potansiyeli olan Türk firmalarına her türlü desteği sağladıklarını belirterek, fuara katılan SAKA firması yöneticilerine teşekkür etti. Büyükelçi Göktaş “Şirketlerimizin farklı sektörlerde Dünya ile rekabette gösterdikleri performanstan gurur duyuyoruz. Üretiyoruz ve Dünyaya satıyoruz. Daha çok üretmek öncelikli hedefimiz olmalı. Markalaşmada da aynı hızla ilerliyoruz “şeklinde konuştu.

Temiz ve güçlü bir ticari mazisine sahip olan firmamız yılların üretim tecrübesiyle sürekli yeniliği ve güçlenmeyi hedefleyerek Konya ilinde hizmetlerine devam etmektedir.